«Veien videre for Norkirken» – hva mener du?

Velkommen til temakveld i Norkirken f.k. torsdag 10.9 kl 19. Temaet er «Veien videre for Norkirken». Vi samtaler om arbeidet. Har du noen synspunkter/tanker om arbeidet vårt/møtene/aktivtetene i Norkirken? Vi vil gjerne høre din mening! Vår nye pastor Helge Bratsberg vil også si litt om hva han tenker om veien videre for menigheten vår, og vi skal bli litt bedre kjent med de to ansatte i barne- og ungdomsarbeidet; Mette Kornmo Strøm Andersen og Helene Byholt.

Velkommen!

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s