Norkirken avlyser fram til 15.november

Av hensyn til den stadige økende smitte i Drammensområdet har Norkirken Drammen valgt å avlyse alle møter og gudstjenester fram til og med søndag 15.november.

-Vi stiller oss solidarisk bak Drammen kommunes anbefalinger om å forhindre og redusere smitten. Norkirken ønsker å ta vare på fellesskapet ved å være tilstede på digitale plattformer. Vi oppfordrer folk til å følge med på menighetens facebookside og hjemmeside i tiden som kommer, sier Lars Hübschle, styreleder i Norkirken Drammen.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s