Bedre enn Gullrekka på fredag?

Førstkommende fredag,12.mars, arrangerer Normisjon og Acta (Barn og Unge i Normisjon) en digital inspirasjons- og fellesskapsdag, med navnet «MER2021». Tanken bak MER2021 er at den skal bidra til å inspirere oss som er medlemmer i Norkirken/Normisjon/Acta, og gi oss et innblikk i det omfattende og varierte arbeidet til Normisjon/Acta i Norge. På dagtid samles de ansatte på Zoom, og på kvelden inviteres du og alle frivillige og interesserte til digital festkveld med TV-sending via hjemmesiden: www.mer2021.no. Sendingen starter kl. 18.45 og varer drøyt to timer

I sendingen får du et unikt innblikk i det varierte arbeidet som Normisjon og Acta driver i Norge i dag, og flere av menighetene i Normisjon, deriblant Norkirken Drammen, kommer med hilsen/reklamesnutt fra sitt arbeid.

Normisjon reklamerer med at de håper sendingen vil bli gøy, retningsgivende, inspirerende og samlende, bedøm selv!

Pr i dag er det mulig å samles inntil 5 gjester i privat hjem, kanskje du kan invitere bibelgruppa di eller noen gode venner til å se dette sammen med deg.

Velkommen til å følge sendingen til Normisjon på fredag, sendestart kl.18.45. på www.mer.2021.no. Dette kan bli bra!

Og kanskje blir vi litt inspirert også!

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s